KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13776428
nr 1377 6428
Anne-Marie Lindström (1934-2004), Fontän Frankrike. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:37:42
150 kr
200 kr